IMG_20201116_174410_513

امیر پرداخت با هدف انجام آسان و سریع کلیه پرداخت های بین المللی و جهت ارائه خدمات پرداخت ارزی به دانشجویان متقاضی تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور تاسیس شده و مفتخر است که توانسته با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و همچنین تجربیات گذشته خود، چنین خدماتی را با پلتفرمی ساده و شفاف، به کاربران ارائه کند. در سایت امیرپرداخت، کلیه روش های مرسوم پرداخت پول به خارج از کشور گنجانده شده و محاسبه گر آنلاین سایت، نرخ دقیق و لحظه ای را در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

امیر پرداخت با دو هدف تاسیس شد. ابتدا بهره گیری از تجارب متخصصین امور ارزی بین الملل و دوم ارتقا سطح رضایت مشتری با ایجاد بستر امن و راحت برای انجام پرداخت های بین المللی مورد نیاز جامعه علمی و دانشگاهی کشور و همچنین تمامی آحاد جامعه.

مشتریان ما خدماتی نظیر پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های علمی، هزینه انتشار مقالات علمی، رزرو هتل و خرید بلیط، پرداخت هزینه های مهاجرتی، پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه های خارج از کشور،تایید مدارک علمی، هزینه آزمون های خارجی،خرید از وب سایت ها و فروشگاه های خارجی ،پرداخت های بازی و نرم افزار و غیره را به صورت آنلاین دریافت می کنند.

در راستای بهبود سطح بهره مندی مشتریان محترم از خدمات ما، درخواست خدمات و پرداخت ریالی آنلاین ثبت می گردد و همه مراحل از جمله اعلان نرخ به صورت دقیق و شفاف صورت می پذیرد.